סל קניות
שם פריט
כמות
מחיר
054-6364429
ג'ק - יעוץ, הדרכה וציוד לחובבים ומזקקות בוטיק

קורסים Online

»

סדנת זיקוק ONLINE

סדנת זיקוק ONLINE
דירוג הגולשים:
קורס זה מכיל 10 שיעורים

סדנת זיקוק ONLINE ליצור אלכוהול:  ברנדי, וויסקי, ערק, ג'ין ועוד משקאות רבים.

סדנה אינטרנטית המיועדת לחובבים שרוצים ללמוד לזקק ולהכין משקאות איכותיים תוצרת עצמית, וגם למי שסתם סקרנים לדעת איך מכינים את המשקאות האלכוהוליים.

סדנת הזיקוק כוללת הסברים עיוניים והדגמות חיות של כל תהליכי הייצור של המשקאות. החל מעיבוד הפרי או הדגן, דרך תהליכי תסיסה ועד לזיקוק ויישון המשקה.

בסדנה לזיקוק נלמד להכין ערק, ג'ין, גראפה, וויסקי, ברנדי ומשקאות נוספים.

כל נרשם מקבל חוברת מתכונים להכנת משקאות רבים. בוגרי הסדנה יוכלו להזמין את כל הציוד הנדרש להקמת מזקקה ביתית במחירים מיוחדים.

למרות שהלימוד נעשה מרחוק, אתם לא לבד - במהלך הלימוד וגם לאחר שסיימתם את הסדנה, תוכלו לפנות אלי בכל שאלה.

משך סדנת זיקוק ONLINE: הסדנה כוללת 10 סרטוני הדרכה באורך כולל של כ-4 שעות.

קהל היעד: הקורס מיועד לחובבים המעוניינים להכין משקאות בזיקוק ביתי. לא נדרש ידע קודם.

מיקום: זוהי סדנה ONLINE. תוכלו ללמוד מכל מקום ובכל זמן שתרצו.

 

אז איך זה עובד?

לאחר שתרשמו, תוכלו להיכנס דרך כפתור "כניסת רשומים" ולצפות בכל שיעורי הסדנה.

הסדנה תהיה פתוחה עבורכם למשך חודש מיום ההרשמה והתשלום.

הסדנה כוללת את השיעורים הבאים:

1. מבוא לייצור משקאות - בשיעור הזה ניכנס לעולם המרתק של המשקאות האלכוהוליים ונלמד על תהליכי היצור הבסיסיים.

2. עיקרון הזיקוק וסוגי מזקקות - בשיעור הזה נלמד איך עובדת מזקקה, נכיר את סוגי המזקקות הקיימות ואיך להתאים את סוג המזקקה למשקאות אותם נרצה לייצר.

3. בחירה ועיבוד חומרי הגלם - נלמד אילו חומרי גלם עומדים לרשותינו להכנת משקאות אלכוהוליים, ונלמד איך לעבד את הפירות, הדגנים וחומרי גלם נוספים, ולהכין אותם לשלב התסיסה.

4. תסיסה והכנת שיכר - בשיעור הזה נלמד על תהליך התסיסה, נבין את פעולת השמרים ונלמד איך להכין שיכר ולהפיק אלכוהול מחומרי הגלם השונים.

5. בדיקות מעבדה - השיעור עוסק בבדיקות שיש לבצע במהלך תהליכי הייצור, ומלמד איך בודקים רמות סוכר בחומרי הגלם, פוטנציאל אלכוהול, מעקב אחרי התסיסה ומדידה של ריכוז האלכוהול בתזקיק.

6. זיקוק חלק א - בשיעור הזה נלמד את שלבי הזיקוק, בטיחות בזיקוק, ונדגים תהליך שלם של זיקוק ראשון

7. זיקוק חלק ב - בשיעור הזה נלמד הפרדה של "ראש" "גוף" ו"זנב" בזיקוק, ונדגים תהליך שלם של זיקוק שני כולל הפרדת חלקי התזקיק

8. גימור ויישון - השיעור עוסק בתהליכים שיש לבצע לאחר הזיקוק, ובעיקר כיצד יש ליישן את המשקה. נלמד איך להשתמש בחביות, בתחליפי חביות ומתי וכמה צריך ליישן את התזקיקים.

 9. ניקוי המזקקה - השיעור מסביר ומדגים איך להכין מזקקה חדשה לעבודה ואיך צריך לנקות את המזקקה בין הזיקוקים.

10. מתכונים לייצור משקאות - השיעור משלים את חוברת המתכונים שכל נרשם מקבל במייל, ונותן דגשים להכנה של משקאות שונים כמו וויסקי, ג'ין, ערק ועוד.

מחיר: 585.00 ₪
חוות דעת קונים
חוות דעת תתווסף לאחר אישור
דרג/י עמוד זה
שלח/י חוות דעת
הצגת חוות דעת
הוספת חוות דעת
שם: זהר אשכר
(5 כוכבים)
רוצה להודות מעומק הלב לג'ק חששתי מלימוד "בסירטונים", התבדתי, הכל ערוך נהדר ומונגש טוב, ממש תענוג. לאחר מכן, הגעתי לקנות מזקקה, עם המון שאלות וחשש גדול, נענתי בסבלנות ובדיוק.. גם, שנגשתי לעבודה לזקק, ג'ק היה ונמצא שם עבורי בכל שאלה ועניין, כמעיין המתגבר, יש תשובה ברורה ונוחה לכל שאלה לסיכום- כל הכבוד, כן ירבו מקצוענים ואדיבים כמוך תודה
שם: גיא
(5 כוכבים)
קניתי ערכת זיקוק ואת קורס ה_ONLINE המועיל שלך. מעבר לקורס שאפשר לי הבנה בסיסית איך לצאת לדרך, אני חייב לציין לטובה את זמינותך ונכונותך לשתף בידע העצום שלך-ממש לא מובן מאליו. הגראפה שלי תוססת . העתיד נראה מבטיח ... תודה ג'ק
שם: שלומי
(5 כוכבים)
כבר כמה שנים טובות שאנחנו מתכננים להתחיל לזקק אלכוהול בעצמנו. כחובבי מנעד רחב של משקאות, חשבנו על כמעט כל סוג, ויסקי, גראפה, ראקי ועוד. בעיקר דיברנו על כך, ונתנו לעומס השגרה, למחירים הגבוהים של ייבוא ציוד ברמה טובה ולחוסר הידע המעשי שלנו להוות תירוצים מצויינים לכך שהחלום נשאר חלום. בשיטוט מקרי באינטרנט, עוד אחד מני רבים, נתקלנו באתר של ג'ק. שיחה טלפונית קצרה הספיקה בכדי שנבין שיש פה מקצוען, שלא מנסה למכור עוד סיר קובה עם זרבובית נחושת ולקרוא לזה מזקקה. בתוך כמה ימים הגענו לביקור בכפר תבור, ג'ק פינה את זמנו בכדי להבין תחילה מה אנחנו רוצים לעשות, ולאחר מכן סייע בבחירת מזקקה מתאימה וציוד נלווה, והכל בגישה מקצועית ובמחיר הוגן. לג'ק יש ידע שנצבר במשך עשרות שנות עיסוקו בזיקוק, והוא מביא את הידע הזה לידי ביטוי מצוין בקורס הפשוט אותו הוא מעביר בסרטונים אינטרנטיים. נגיש, ברור, בסבלנות ובבהירות, ובנוסף לכך בנעם רב וליווי סופר מקצועי גם לאחר הקורס. מזקקה? יש. ידע? יש. מדריך מלווה? יש. חומר גלם? יש! אז יאללה, מתחילים לזקק! תודה ג'ק!
AlcoJack אלכוג'ק - יעוץ, הדרכה וציוד לחובבים ומזקקות בוטיק
טלפון: 054-6364429
כתובת: כפר תבור
 
הפעולה בביצוע ...