סל קניות
שם פריט
כמות
מחיר
054-6364429
ג'ק - יעוץ, הדרכה וציוד לחובבים ומזקקות בוטיק

מידע ומאמרים

»

הכנת משקאות אלכוהוליים ביתיים

הכנת משקאות אלכוהוליים ביתיים

הכנת משקאות אלכוהוליים בבית היא פעילות מהנה, והתוצאה בריאה ואיכותית יותר מהרבה משקאות קנויים.
זה גם לא מסובך נורא ובהחלט ניתן לייצר כמעט את כל סוגי המשקאות בתנאים ביתיים.
בואו נדבר קודם על האיכות והבריאות. כמו בכל מוצרי המזון התעשייתיים, היצרנים מעוניינים קודם כל להקטין את עלויות הייצור ולהאריך את חיי המדף של המוצרים. המטרות האלה בהחלט לגיטימיות, מאחר ומדובר בגופים עסקיים שפועלים בשוק מאוד תחרותי. הבעיה שכדי להשיג את היעדים האלה יש צורך בשימוש בחומרי גלם זולים יותר ולפעמים סינטטיים, בחומרים משמרים, וחומרי טעם וצבע. כשמכינים את המשקה לבד, נבחר חומרי גלם טבעיים ואיכותיים, לא נצטרך להוסיף חומרים משמרים וצבעים, ונוכל לשלוט על הטעמים ולהתאים את התוצאה בדיוק לטעם שלנו. נוכל, אפילו, לשחק עם המתכונים ולהמציא משקאות חדשים.
מה יותר מספק מלהגיע למסיבה עם הליקר או הברנדי שהכנת בעצמך. או לתת מתנה לחג בקבוק שיכר תוצרת בית עם תווית אישית.
כמו בתחומי מזון אחרים, גם בתחום האלכוהול, ההכנה הביתית של משקאות הולכת ותופסת תאוצה. אבל, חובבים שרצו להכין משקאות אלכוהוליים איכותיים בבית נתקלו במחסור במידע אמין. הרשת מלאה בסרטונים ובלוגים עם מידע חלקי ואף מטעה. ישנם הרבה קורסים וסדנאות לייצור בירה ויין ביתי, אבל לא היו עד עכשיו קורסים מקצועיים לזיקוק והכנת משקאות אלכוהוליים אחרים.
והמכשול האחרון הוא מחסור בציוד וחומרים לחובבים. גם בנושא הזה, יש חנויות שמתמחות בעיקר בציוד וחומרים ליצרני בירה ויין חובבים.
המטרה שהצבתי לעצמי היא למלא את החלל הזה: אצלינו תוכלו ללמוד להכין משקאות, למצוא את הציוד והחומרים לייצור ביתי של שיכרים, ליקרים ומשקאות מגוונים, ולקבל גם עצות מקצועיות.

הרשמו לאחד הקורסים או הסדנאות שלנו, וגם אתם תוכלו להכין ערק, ברנדי וליקרים בעצמכם

לפרטים והרשמה: בקרו בדף הקורסים

 

 

 
AlcoJack אלכוג'ק - יעוץ, הדרכה וציוד לחובבים ומזקקות בוטיק
טלפון: 054-6364429
כתובת: כפר תבור
 
הפעולה בביצוע ...